SPA nad morzem

Prowadzony przez nas Salon urody nad morzem dba o swoich Gości na różnych płaszczyznach.Wiemy, że wiele osób przyjeżdża na urlop, pragnąc nie tylko wypocząć od szarej codzienności, ale jednocześnie zadbać o swoje ciało.
 

Sprawdź

Wstęp

Dla gości Zamku Neptun i nie tylko Przygotowaliśmy ofertę zabiegów, dedykowanych zarówno dla pań, jak i panów. Dzięki nim nasi Goście mogą się odprężyć, zrelaksować, jak również poprawić wygląd swojej skóry, itp. Proponujemy szereg usług, wśród których znajduje się między innymi depilacja, manicure i pedicure oraz masaże. 


W naszym salonie urody w Łebie (woj. pomorskie) wykonujemy również makijaż, dostosowany do poszczególnych okazji (ślubu, sylwestra i innych), jak i na co dzień. Oferujemy także makijaże próbne. Wykwalifikowany personel oraz ekskluzywne kosmetyki profesjonalnie dopasowane do cery sprawią, że poczujecie się Państwo wyjatkowo. Oferujemy również sprzedaż kosmetyków do pielęgnacji domowej.


Aby zapewnić naszym Gościom komfort i pełne zadowolenie ze świadczonych usług, wszystkie zabiegi wykonują wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, przy wykorzystaniu profesjonalnych kosmetyków. 


Poniżej przedstawiamy cennik, obejmujący ofertę naszego salonu urody i relaksu nad morzem.

Kontakt +48 886 013 704 lub +48 791 256 228

CENY I USŁUGI

Kup prezent
Bezpieczny hotel