Restauracji Salacja

Witam Państwa w wykwintnej i uroczej Restauracji Salacja w Neptunie

Sprawdź

Kuchnię naszą stworzył Jacek Fedde. Wiedzę swoją zgłębił i  poszerzył pracując z mistrzami tego zawodu najpierw u boku Phillipe Abrahama w Gdańsku, następnie we Florencji, w Southampton, na Bermudach i w ekskluzywnych 5-cio gwiazdkowych hotelach Irlandii.

Przy boku Jacka Fedde doskonaliłem swoje umiejętności aby przejąć funkcje szefa kuchni.

"Jedną z moich największych satysfakcji w życiu jest dawanie wszystkim wokół przyjemności, jaką jest możliwość spędzania wspólnego czasu z rodziną i przyjaciółmi przy dobrym posiłku."

Wyśmienita kuchnia
zawsze świeżo, zawsze smacznie

ornament
Restauracja Zamku Neptun dąży do zapewnienia najprzyjemniejszej, najlepszej atmosfery wraz ze świetną kuchnią opartą na wzorcach kuchni francuskiej, włoskiej i polskiej. Nie brakuje również akcentów kuchni orientalnej.
 
Wszystkie posiłki wykonywane są z naturalnych świeżych produktów bez użycia jakichkolwiek konserwantów. Sezonowe i świeże produkty stanowią fundament naszej kuchni.  Potrawy zapewniają nie tylko rozkosz dla podniebienia, lecz dbają także o nasze zdrowie, gdyż są niezwykle lekkie.
 
Zobacz nasze Menu

Pamiętamy też o najmłodszych
Menu dla Dzieci

ornament
Chciałbym jeszcze zaznaczyć, że dzieci są szczególnie mile widziane i mamy dla nich w swojej ofercie menu wyszukanej jakości, specjalnie dostosowane do dziecięcych upodobań, jak również pożywne i zdrowe.
 
Proszę nas odwiedzić i spróbować, a jestem przekonany, że wrócicie tutaj nie raz i przyprowadzicie wszystkich, których znacie.
 
Menu dla Dzieci

Kawiarnia
„Venilia”

ornament
Urokliwa, kameralna kawiarnia urządzona na styl angielski z miękkimi fotelami i kanapami  oraz pięknym,  angielskim, drewnianym barem.
 
Z dużych okien rozpościera się widok na morze. Przy kawiarni jest duży taras, idealne miejsce by odpocząć, wypić cocktail lub zjeść romantyczną kolację z widokiem na zachód słońca. 
 
Oprócz wspaniałej kuchni posiadamy w ofercie szeroką gamę wysokogatunkowej herbaty liściastej, kawy oraz wysokogatunkowych likierów i koniaków.
 
Największym powodzeniem cieszą się w naszym Zamku znakomite ciasta i desery. Wszystkie sporządzane są na miejscu, przez pracującego u nas od lat cukiernika.

W dawnych piwnicach...
Klub nocny

ornament

W dawnych piwnicach urządzony został klub nocny. Ma on kameralny i przytulny wystrój. Służy jako miejsce nocnych rozrywek gości, jak i miejsce na specjalne przyjęcia dla zorganizowanych grup.

Naszą dewizą jest indywidualne podejście do każdego klienta
Catering

ornament

Neptun w Łebie zaprasza do skorzystania z nowej oferty jaką chcemy uprzyjemnić życie osobom zapracowanym, a pragnącym zadziwić swoich gości wspaniale zastawionym stołem.

Czytaj więcej

Kup prezent
@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess